Zaznacz stronę

Alera zatrudnia opiekunów i opiekunki osób starszych do pracy na terenie Niemiec

Firmę tworzy sztab profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Szczegóły zlecenia :

Opiekunka od 1.07  do podopiecznej w Brunszwik/Dolna Saksonia

Miejscowość: 38110 Braunschweig
Domek jednorodzinny, ogród, pani mieszka sama.
Kobieta 94 lata, 60 kg,165 cm wzrostu.
Stan zdrowia:
Podopieczna jest po wylewie, lewa strona paraliż, początkująca demencja.
Potrafi się porozumieć.
Porusza się na wózku inwalidzkim.
Nie ma pracy nocnej.

Obowiązki opiekunki: prowadzenie domu, pranie, zakupy, przygotowanie posiłków, utrzymywanie czystości na bieżąco.
Pomoc przy higienie osobistej. Pomoc z pójściem do toalety (na wózku).

Wymagania:
– znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
– doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
– referencje,
– można palic na zewnątrz,
– zgoda na przeprowadzenie testu COViD.

Oferujemy:
– zatrudnienie na podstawie polskiej umowy,
– terminowe wypłaty wynagrodzenia w euro lub złotówkach,
– organizację i opłacenie przejazdu w obie strony,
– ubezpieczenie,
– opiekę koordynatora,
– wynagrodzenie od 45 euro/ dzień (tj, około1400 euro miesięcznie),
– premię za polecenie pracownika,
– zwrot kosztów testu COViD.

Dane firmy

ALERA PRIVATE PFLEGE
sp. z o.o. sp. Komandytowa
PL-41-902 Bytom
ul. Moniuszki 26a
tel : 730 153 198
mail : rekrutacja@alera.com.pl