Zaznacz stronę

Alera zatrudnia opiekunów i opiekunki osób starszych do pracy na terenie Niemiec

Firmę tworzy sztab profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Szczegóły zlecenia :

Opiekunka od 3.06 do podopiecznego w Brunszwik/Dolna Saksonia

Czas delegacji do uzgodnienia.

Miejsce delegacji: 38124 Braunschweig

Centrum miasta, wszędzie można dojść pieszo.

Podopieczny 77 lat, 175 cm wzrostu, waży 75 kg

Stan zdrowia: podopieczny jest po wylewie, jednostronny paraliż, nie ma demencji, stan umysłowy klarowny, nie budzi się w nocy.

Z charakteru senior jest bardzo przyjazny, cierpliwy i wdzięczny za opiekę.

W czasie przerwy opiekunki seniorem zajmuje się sąsiadka.

Podopieczny interesuje się grami planszowymi, chętnie czyta gazety i rozmawia.

Obowiązki opiekunki:

– pomoc przy przesiadaniu się na wózek inwalidzki,

– pomoc w higienie ciała,

– pomoc przy przemieszczaniu się do toalety,

– aktywizacja podopiecznego,

– spacery,

– przypominanie o lekach,

– gotowanie/zmywanie,

– zakupy,

– utrzymywanie czystości na bieżąco w mieszkaniu.

Wymagania:

– dobra znajomość języka niemieckiego,

– doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,

– mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy.

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o polską umowę zlecenia,

– wynagrodzenie 45 euro/dzień, tj. około 1400 miesięcznie,

– organizacja i opłacenie transportu w obie strony,

– ubezpieczenie,

– zwrot kosztów testu COVID,

– opieka koordynatora.

Dane firmy

ALERA PRIVATE PFLEGE
sp. z o.o. sp. Komandytowa
PL-41-902 Bytom
ul. Moniuszki 26a
tel : 730 153 198
mail : rekrutacja@alera.com.pl